Personel

Katarzyna Grzmil-Karpeta – lekarz dentysta

‘’Nie będzie dobrym lekarzem, kto nie jest dobrym człowiekiem” taka jest doktor Kasia.

Troskliwa, zaangażowana,  pracowita, zafascynowana stomatologią.  Potrafi znaleźć czas dla każdego pacjenta. Jest specjalistką od dawania pięknego uśmiechu w każdym tego słowa znaczeniu.  Osiąga zawodową satysfakcję i czerpie ogromną radość z wykonywania swojej pracy. Ani przeziębienie ani zmęczenie nie są w stanie zmusić doktor do urlopu. Jeśli tylko nie ma doktor Kasi w pracy wiadomym jest że spędza czas  na szkoleniach i konferencjach naukowych.

Jej marzeniem było stworzyć gabinet stomatologiczny, w którym będzie panować przyjazna, rodzinna atmosfera wśród pracowników a pacjenci będą czuli się bezpiecznie, swobodnie i komfortowo. Pacjenci będą mogli dodatkowo skorzystać z kompleksowego leczenia w jednym miejscu, łącznie z diagnostyką radiologiczną. Dziś śmiało może powiedzieć że jej marzenia właśnie się spełniają.

Zarówno mali jak i duzi pacjenci nie wyobrażają sobie usiąść na fotelu u innego stomatologa, cierpliwość i delikatność doktor Kasi jest przez pacjentów mocno podkreślana po zakończeniu wizyty. A co jest dla doktor największą nagrodą? Wdzięczność pacjenta, który po zakończeniu leczenia poza pięknym zdrowym uśmiechem zyskuje radość życia i wiarę we własne możliwości.

Katarzyna Grzmil- Karpeta - Kopia
Natalia Siudek - Kopia

Natalia Siudek – lekarz dentysta

Nasza encyklopedia wiedzy. Terminy wyrzynania zębów mlecznych i stałych według trzech autorów książek wymienia bezbłędnie. Świeżo upieczona absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Olśniewający uśmiech doktor Natalii stał się wizytówką naszego gabinetu. Sama doktor jest osobą niezwykle sympatyczną i zawsze chętną do pomocy. Tak bardzo lubi swoją pracę, że nawet odbiera ją innym, porządkując w gabinecie po przyjętym pacjencie. Taka jest doktor Natalia, nic dziwnego że przyciąga pacjentów jak magnes. Który z małych pacjentów posmakuje wizyty u doktor, chce wracać na fotel tylko do niej.

Czym wyróżnia się doktor Natalia? Nieustanną chęcią zdobywania nowych doświadczeń, pracowitością i sumiennością. Jest osobą niezawodną, na którą w awaryjnych sytuacjach zawsze możemy liczyć, o czym przekonaliśmy się niejednokrotnie.

W wolnych chwilach doktor szusuje na nartach po polskich stokach i spędza czas z najbliższymi. Życzymy naszej młodej pani stomatolog wspaniałych doświadczeń w pracy z pacjentami w Gabinecie SMILE-DENT, poszukiwania nowych wyzwań w stomatologii oraz  pozostawania sobą w każdej sytuacji życia.

Aneta Florczyk – asystentka stomatologiczna

Zmieniła swoje plany odnośnie kosmetologii, zaryzykowała, ruszyła w kierunku zawodu asystentki stomatologicznej  tak skutecznie i ambicjonalnie by śmiało móc teraz powiedzieć że jest specjalistką w swojej dziedzinie.

Osoba pełna energii, chęci nauki i rozwoju zawodowego. Związana z Gabinetem SMILE-DENT od 2013 roku, a więc niemal od początku rozpoczęcia jego działalności. Ukończyła pomyślnie studia na kierunku Asystentka Stomatologiczna w Łodzi, oraz studia na kierunku Technik Sterylizacji w Skarżysku, liczne szkolenia związane z pracą w Gabinecie Stomatologicznym a aktualnie studentka dwuletnich studiów na kierunku higienistka stomatologiczna.

„Kiedy Anety nie ma w pracy panuje nieogarnięty chaos” jednogłośnie stwierdza reszta załogi SMILE-DENT. Aneta dba o sterylną czystość wokół nas, ponosi pełną odpowiedzialność za porządek i organizację pracy lekarza przy pacjencie i jest w tym niezastąpiona.

W przerwie pracy przyjazna dusza, rozgadana, uśmiechnięta i pełna optymizmu.

Czego życzymy Anecie? Nieustającego zamiłowania do swojego wspaniałego zawodu i czerpania samych radości z wykonywanej pracy, oczywiście oby nigdy tak żywiołowej osobie nie zabrakło nowych wyzwań , zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Aneta Florczyk - Kopia
Martyna +üoboda - Kopia

Martyna Łoboda – recepcjonistka

Chyba nikomu nie uda się przemknąć przez poczekalnię  nieobdarzonym uśmiechem Martyny, naszej recepcjonistki.  Już w kilka tygodni po rozpoczęciu pracy w Gabinecie SMILE-DENT Martyna zdobyła sympatię naszych pacjentów. Potrafi dodać otuchy każdemu Straszakowi czasem dobrym słowem, czasem śmiesznym żartem, ale zawsze skutecznie. Dodaje pewności pacjentowi i utwierdza  w przekonaniu  iż znajduje się w odpowiednim miejscu pod doskonałą opieką.

Martyna tworzy z naszej poczekalni bezpieczną i przyjazną przystań. Niezastąpiona podczas zabiegów z użyciem sedacji, potrafi przenieść dziecko w zaczarowany świat ulubionej bajki, doskonale wie co lubi Masha, czym zajmuje się  Supa Strikas i jak wygląda Księżniczka Zosia.

Martyna to rzetelny i sumienny pracownik ,zawsze chętny do pomocy. Potrafi przedłożyć czyjeś dobro nad swoje. Cieszymy się że taka osoba stała się częścią naszego zespołu.

„Uśmiech jest najlepszym kosmetykiem”…..  Martyna nie musi się malować. Uśmiech ma zawsze przy sobie.